2016 Avrupa Kupası Grup Maçları

Her yıl düzenli olarak puanları verilen milli takımlar, Avrupa kapsamında düzenlenen 4 yıllık kupa turnuvasına katılmaktadır. Bu kupa, güncel olarak 2016 Avrupa kupası düzenlemesi ile son zamanların en çok konuşulan organizasyonları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda toplamda 53 ülke elemeye girmiş ve bu bağlamda da toplamda 24 takım, elemeyi geçerek milli takımlar yarışına katılmaya hak kazanmıştır. Söz ettiğimiz bu 24 takımın belirlenmesinde de 2016 Avrupa kupası grup maçları için ilk olarak tüm gruplarda birinci sırada yer alan takımlar katılıma hak kazanarak yerlerini almıştır. Bunun yanında sözünü ettiğimiz bu eleme yarışında ikinci takımlar da aynı şekilde direkt olarak katılmaya hak kazanmış ve bu bağlamda da toplamda 18 takım bu şekilde belirlenmiştir. Bu bilginin yanı sıra, söz konusu gruplar içindeki performansı, puanları ve averaj durumları dahilinde en başarılı üçüncü milli takım da aynı şekilde katılım gösterebilmiştir. Bu düzenleme haricinde play off maçları için, tüm 9 grup içinde yer alan üçüncü milli takımlar da ikili maç düzenlemesi ile karşılaşmış ve bu bağlamda da 4 milli takım daha organizasyona dahil olmuştur. Bu bilgiler ışığında da 2016 Avrupa kupası grup maçları için toplamda 24 milli takımın belirlendiğini söyleyebiliriz.

2016 avrupa kupası grup maçları

A Grubu

Belirlenen bu 24 takım için 4 torba bulunmaktadır. Her torbada milli takımlar, sıralamaları ile ve katılım puanları ile yerlerini almıştır. A grubu için belirlenen fikstür de bu bağlamda Fransa, Romanya, Arnavutluk ve İsviçre milli takımları olmuştur. Belirlenen bu milli takımlar, A grubu kapsamında karşılaşacak ve sonuçlarına göre de ilk iki sırada bulunacak olan takımlar, direkt olarak son 16 takım maçlarına kalacaktır. Diğer üçüncü takım da en iyi dört grup üçüncüsü takımı olabilirse son 16 takıma dahil olabilecektir.

Bahis Sitesi Puanı Bonus Miktarı İnceleme KAYIT
666 TL – %100 İNCELE ÜYE OL
2.000 TL – %200 İNCELE ÜYE OL
1 Bitcoin – %100 İNCELE ÜYE OL

A Grubu Maçları

Söz ettiğimiz bu grup için maç başlangıç tarihinin 10 Haziran 2016 tarihinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu tarih itibarı ile Türkiye saati ile 22:00’da Fransa milli takımı ile Romanya milli takımı karşılaşacaktır.


One Response to “2016 Avrupa Kupası Grup Maçları”

Yorum yapın