2016 Avrupa Kupası Nerede Oynanılıyor?

Futbol denilince ülkeler arasında yapılan maçlar her zaman çok daha fazla göze çarpıyor. Bu aşamada Avrupa Kupası da kendini çok net bir şekilde öne sürmüş oluyor. Avrupa ülkelerinin içerisinde bulunduğu bu turnuva içerisinde çeşitli şovlar, eğlenceli zamanlar yer alıyor. Öncelikle Türkiye’nin de ev sahipliği yapmak için çabaladığı ama bir oy ile kaçırmış olduğu yarışı Fransa kazandır. Bu nedenle bu yıl bu turnuva Fransa da yapılacak. 2016 Avrupa Kupası hangi ülkede yapılıyor diye arattığınız zaman karşınıza Fransa çıkıyor. Hem Türkiye’yi hem de İtalya’yı geride bırakan bu ülke bu yıl tüm takımları bünyesinde barındıracak. Öncelikle Fransa’nın kura eşleşmelerinde yer almadığını direkt olarak A grubunun içerisinde yer aldığını da bilmeniz gerekiyor.

2016 avrupa kupası nerede

Türkiye’nin Grubu

Bu yıl Türkiye milli takımı da bu turnuva içerisinde yer alıyor. Hangi takımın hangi grup içerisinde bulunacağı, hangi takım ile yarışacağı kuralar ile belli oluyor. Fransa Kongre Sarayında yapılan kura eşleşmelerinde Türkiye D Grubunun içerisinde yer aldı. Bu grup içerisinde Hırvatistan, İspanya ve Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak olan millilerimizin ilk maçı 12 Haziran tarihinde Hırvatistan’la olacak. Fransa’nın kaliteli ve kapsamlı olan stadyumlarında yapılacak olan maçlar için şimdiden biletlerin satıldığını da bilmeniz gerekiyor. 2016 Avrupa Kupası maçları nerede yapılıyor diye merak ediyorsanız Türkiye Paris, Nice ve Lens kentlerinde ilk üç karşılaşmasına çıkıyor.

Bahis Sitesi Puanı Bonus Miktarı İnceleme KAYIT
666 TL – %100 İNCELE ÜYE OL
2.000 TL – %200 İNCELE ÜYE OL
1 Bitcoin – %100 İNCELE ÜYE OL

Gruptan Çıkabilmek için

Her bir takım gruptan çıkabilmek için ter dökecek. Gruplardan çıkabilmek için hem gol sayıları hem de averaj oldukça önemli bir konu oluyor. 24 takım 6 grup olarak belirlenmiştir. Bu 6 gruptan 1. Ve 2.ler direkt olarak üst kademeye geçiyor. 6 grubun içerisinde yer alan 3.ler ise durum değerlendirmesine tabii tutulacak ve sonuç olarak en iyi 4 takım da bir üst tura çıkacak. 2016 Avrupa Kupası ne zaman yapılıyor diye sorduğunuz zaman başlangıç ve bitiş tarihleri 10 Haziran, 10 Temmuz arasında oluyor. Bu yaz en heyecanlı saatlerin Fransa’da yaşanacağından hiçbir şekilde bir şüpheniz olmasın.

One Response to “2016 Avrupa Kupası Nerede Oynanılıyor?”

Yorum yapın