2016 Avrupa Kupası Puan Durumu

Üst düzey milli takımlar arasında düzenlenen turnuvada 4. kez mücadele edecek olan A millilerimiz grup maçlarından 18 puan alarak üçüncülükle Kazakistan, Letonya, Çek Cumhuriyeti, İzlanda ve Hollanda’nın arasından doğrudan finallere katılma başarısı gösterdi. Çekilen kura sonucunda Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan’ın yanında İspanya ile ilk grup maçlarını yapacak. Maçlar 12’sinde Hırvatistan ile saat 16’da, 17 Haziran’da İspanya ile yapılacak. Geriye bir maçları daha kalacak böylece. 2016 Avrupa Kupası puan durumu ilk olarak buradan gelecek. Maçlar sırası ile Paris, Nice ve Lens’te olacak.

2016 avrupa kupası puan durumu

Grup Kuraları

Fransa’nın ev sahipliğini üstlendiği turnuvanın kuraları Paris’te Kongre Sarayı’nda çekildi. Bu turnuvada ilk defa 24 takım karşılaşacak bu sebeple altı grup oluşturuldu. Ülkemizi temsilen üst düzey yönetici ve yetkililer de 2014 yılının 23 Şubat günü orada bulundu. Organizasyonu üstlenen ülkenin adı çekilişte yer almazken açılışı da yapması için ilk torbaya kaydedildi. İlk olarak da Fransa ile Romanya maç yapacak ve 2016 Avrupa Kupası puan tablosu da ilk puanı hanelerine kaydederken arkasında gelecek maçlar ile elde edilen skorların yansımaları da hızla ülkelerin sütunlarındaki yerlerini alacak.

Bahis Sitesi Puanı Bonus Miktarı İnceleme KAYIT
666 TL – %100 İNCELE ÜYE OL
2.000 TL – %200 İNCELE ÜYE OL
1 Bitcoin – %100 İNCELE ÜYE OL

Etkinlik Takvimi

10 Haziran’da Fransa ve Romanya arasında oynanacak maç ile başlayan serüvende 22 Haziran’a kadar grup karşılaşmalarına seyircilik edilecek. Verilen iki günlük aradan sonra ikinci tur maçları ile devam edilecek. Tüm bu süreçte maç skorları, günlük sonuçlar sitede canlı olarak verilecek. 30 Haziran’dan itibaren 4 günlük çeyrek final süreci futbol tutkusu ile izlenecek. 2016 Avrupa Kupası puan durumu burada büyük oranda kızışacak. 6 ve 7 Temmuz’da yarı finale gelindiğinde ise başlangıçta olan onlarca takımdan yalnızca dört tanesi kalmış olacak ve bunlar kupaya en yakın isimler olacak. Bir adım daha gidildiğinde yani 10 Temmuz sabahında akıllarda tek bir soru olacak; kupanın karşısına adını hangi ülke yazdıracak ve cevabı almak için de binlerce insan o havayı koklamak ve hissetmek için stattaki yerini alırken daha fazlası ortak alanlarda diğer futbol severler ile ekranlardan izlemeyi tercih edecek.


Yorum yapın